skip to Main Content
Gizlilik Politikamız

KalGUARD için kişilerin gizlilik hakkı vazgeçilmezdir. Kişinin gizlilik hakkının gereği olarak KalGAURD hukuken zorunlu olunmayan hiç bir veriyi saklamaz.

1. Çerezler
Web sayfamızı ziyaret ettiğiniz zaman kullanılan çerezler oturumunuz sona erdiğinde silinir ve ziyaretleriniz arasında bağ kurulamaz.

2. www.kalguard.com adresinde yer alan bilgiler
www.kalguard.com adresinde (bundan sonra site olarak anılacaktır) yer alan bilgiler, reklam amacı güdülmeksizin genel anlamda bilgi verme amacıyla hazırlanmıştır ve sitede yer alan bilgilerin hiçbiri hukuki tavsiye niteliğinde değildir.

Sitede yer alan bilgilere ulaşmak için üye olunması veya e-posta adresinin paylaşılması gerekmez.

Sitede yer alan bilgiler KalGUARD’a aittir ve sitede yer alan hiçbir bilgi KalGUARD’dan önceden açık ve yazılı bir izin alınmadıkça kısmen dahi kopyalanamaz ve kullanılamaz. Aksi davranışlar telif hakkının ihlali anlamına gelecektir.

Siteye link oluşturmak, KalGUARD’ın açık yazılı izni bulunmadıkça kesinlikle yasaktır.

3. Site trafiği
5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun”a göre yer sağlayıcı site trafik bilgilerini en az bir yıl saklanmak zorundadır. Trafik bilgileri; siteye erişildiğinde kullanılan IP adresiniz, eriştiğiniz sayfa bilgileridir ve bu bilgiler tek başına sizin kimliğinizi tespit etmek amacıyla yetersizdir. Ancak ziyaretçi Türkiye’den erişim sağlıyorsa ve IP adresi sadece ziyaretçi tarafından kullanıyorsa erişim sağlayıcısının tuttuğu ve ziyaretçiye tahsis edilen IP adresi bilgisi ile siteyi ziyaretiniz nedeni ile tutulan trafik bilgisindeki IP adresinin eşleştirilmesi ile kimlik tespiti yapılabilir.

Kalitemizi Onaylayan Kuruluşlar